Naši lektoři

Vanda Pálková

Ahoj jsem Vanda, nadšená propagátorka zdobení krémem.

Na začátku mé sladké cesty byl online kurz Megabyznys - jak prodávat fyzické produkty pod vlastní značkou v USA na Amazonu.

Začal v dubnu 2016 a úplně mi změnil život. Vytvořila jsem vlastní luxusní BE FINEST cukrářskou sadu na zdobení dortů a cupcakes pomocí krému.

V České republice a na Slovensku vystupuji pod značkou Sladké mámení - revoluce ve zdobení.

Na konci srpna jsem v ČR a SR spustila FB kampaň s cílem dát vědět o něčem novém, co u nás ještě nikdo moc neznal - květinkové zdobení speciálními špičkami, které dělají jedním tahem krásné krémové květy.

Začala jsem pořádat skupinové kurzy květinkového zdobení. Od podzimu 2016 do listopadu 2019 se skupinových kurzů zúčastnilo 272 lidí!

Individuální kurz v Soulu - Jižní Korea

V březnu 2018 jsem odjela do Jižní Koreje, udělala jsem testy a získala certifikáty od IKAFCD(mezinárodní korejská asociace designérů dortů), kteří používají korejskou techniku zdobení krémem.

Od dubna 2018 do prosince 2019 se mých skupinových kurzů korejského zdobení v ČR a SR zúčastnilo 120 lidí.

Dva master workshopy v SAE - Dubaj.

V prosinci 2018 jsem byla na týden v Dubaji, zúčastnila se dvou workshopů s certifikací, jeden s TOP ruskými cake designers Tortik Annushka a druhý s cake designer and international instructor kanaďankou Lima Cakes. Všichni jsou to jedničky ve svém oboru.

Vše, co jsem se naučila, natočím a vy se s tím seznámíte v první on-line česko-slovenské vzdělávací cukrářské platformě nebo v samostatných on-line kurzech.

Individuální kurz v Bangkoku - Thajsko.

V lednu 2019 jsem odletěla do Thajska a získala certifikát od té nejlepší na světě ve špachtlování krémem. Je to nejnovější trend ve zdobení dortů. Od konce února do listopadu 2019 se mých kurzů špachtlování zúčastnilo 128 lidí.

Všechny informace o tom co dělám najdete na www.sladkemameni.com

 

Další kurzy lektora

Vyberte lektora:

Nenašli jste pro vás vhodný kurz? Napište nám.

Není žádný kurz.

Kontakt


Kuliner - škola vaření
Provozovatel Jan Rimpler
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany


T: +420 734 620 220
E: info@kulinerplus.cz
www.kulinerplus.cz


IČ 64474798
DIČ CZ7406143800

Přemýšlíte, jak se k nám dostanete?
Pokud chcete přijet autem, zaparkujete přímo u naší školy vaření. Využít můžete i MHD autobusovou linku č. 51 nebo 501 - zastávka Moravany, Bohunická cesta, odkud k nám dojdete pěšky. Zastávka se nachází 10 minut od areálu.

Partneři:

Magnum homeBiggreeneggvíno prokeškptradingdortjakvino


Sociální sítě
Created by Shot Creative