Vzdělávání a rozvoj

Mgr. Edita FriedlováMgr. Edita Friedlová

Jmenuji se EDITA (v překladu šťastná), ŽIVOT pro mě znamená neustálou ZMĚNU a POHYB. Svou POZITIVNÍ MYSL stále utužuji v kondici, stejně tak jako své tělo, mysl a srdce. Slovo "nejde" neznám, věřím, že s vůli dokážeme mnohé. Ráda se učím, ráda na sobě pracuji, ráda předávám své zkušenosti a znalosti, ráda pomáhám druhým. Věřím v OSOBNÍ ODPOVĚDNOST, ÚCTU, RESPEKT a SVOBODNOU VŮLI.

Při práci s vámi jste DŮLEŽITÍ VY. Vždy si přeji pro VÁS jen to NEJLEPŠÍ, proto jsem NÁROČNÁ. Dovolte mi vám POSUNOUT HRANICE vašeho života k OSOBNÍ A PROFESNÍ SPOKOJENOSTI.

Více o mně a mé práci naleznete zde.

SYSTEMATICKÝ ROZVOJ PRO MAJITELE, PROVOZNÍ, VEDOUCÍ, MANAŽERY, ŠÉFKUCHAŘE …

Vedoucím, manažerem, provozním, šéfkuchařem, F&B manažerem se nerodíme. Tyto pozice nám umožňují růst, pracovat na sobě a lidech, které máme na starost. Tím, že se učíme osobní odpovědnosti, umění komunikovat, řídit, dosahovat cílů, motivovat a podporovat sebe, tím jsme schopni naučené předávat dál tak, abychom umožňovali druhým být úspěšnými, spokojenými a aby rostli díky nám. A jak říká staré dobré přísloví: "Učený z nebe nespadl." a já bych už jen dodala: "Práce na sobě a druhých je obrovská odvaha s dávkou pokory a uznání, že nejsme dokonalí."ROZVOJ SERVISU pro provozní, F&B manažery, vedoucí směn, servírky, číšníky …

Pokrm podaný s láskou vždy lépe chutná. Co více k tomu dodat? Naučím Vás, Vaše spolupracovníky, jak z "podavačů" vytvořit "profesionální servis". Protože, "kde je vůle, tam je cesta."

Kontakt


Kuliner Gastrocentrum s.r.o.
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany


T: +420 734 620 220
E: info@kulinerplus.cz
www.kulinerplus.cz


IČ: 04108213
DIČ: CZ04108213

Přemýšlíte, jak se od nás dostanete?
Využít můžete Drink & Drive Taxi: +420 608 717 141
Karta s 10 % slevou je volně k dispozici na recepci.

Partneři:
DobrokarEldoradoKafeservisGallery BetaUnišekUnišek plusUnišek a FKSPCadhocSodexoDejme dětem šancititanoTojiroLucie PrůšováKulinářské uměníinGastroGorenjeGastroPlusKudy z nudyGastroTV


Sociální sítě
Created by Shot Creative